Bratří Čapků 773
542 32 Úpice

776 601 077
608 513 515

O ordinaci

Zaměstnanci

Lékař: MUDr. Jaroslav Holík

Sestra: Stanislava Čápová

Provádíme klinická vyšetření pohybového aparátu dospělých i dětí (páteře, kloubů, svalů apod.), včetně péče o traumata pohybového aparátu, dále provádíme následnou ambulantní pooperační péči o naše pacienty, dle indikace provádíme punkce kloubů, obstřiky svalových úponů, triggerů apod.

Provádíme vyšetření novorozenců v rámci prevence vrozeného vykloubení kyčelního kloubu, a to jak klinicky, tak pomocí ultrazvuku. Podle stavu a závažnosti případné vady řešíme konzervativně, operativně pak ve spolupráci s dětským oddělením Ortopedické kliniky FN Hradec Králové. Děti všech věkových skupin průběžně sledujeme v součinnosti s dětskými lékaři.

Spolupracujeme rovněž s RHB ambulancí a dalšími odbornými i praktickými lékaři. K operační léčbě objednáváme pacienty na ortopedické oddělení oblastní nemocnice Náchod, kde provádíme komplexní ortopedickou operativu - operace náhrad velkých kloubů, ASK kolenních, ramenních a hlezenných kloubů, korekční osteotomie tibie, korekční operace přednoží, osteofyty, ambulantně operace karpálních tunelů, kladívkových prstů, epikondylitid, lupavých prstů apod.

ASK kolenních kloubů provádíme i na pracovišti Centra jednodenní chirurgie v Hradci Králové. Operace jsou prováděny v šetrné celkové anestezii v rámci "one day surgery" s krátkým pooperačním odpočinkem na lůžku. Péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Předepisujeme také ortopedické pomůcky a individuální ortopedické vložky, zde spolupracujeme s firmou Protetika Skuteč, která provádí 1x měsíčně na naší ambulanci odběr "otisků" pro výrobu ortopedických vložek.

Pokud jste s námi spokojeni, řekněte to ostatním. Pokud ne, řekněte to nám.